Klubbat för:
5 600 SEK
2 000 SEK
CIGARETTETUI, silver, 1960-tal, rektangulärt med räfflade sidor, Gustav VI Adolfs förgyllda spegelmonogram under kunglig krona, 9,5x7,8 cm, vikt 134 g
Gåva av kung Gustav VI Adolf.
739597
2020-03-01