CIGARETTETUI silver Gustav VI Adolf:s monogram

Klubbat för:

5 600 SEK

2 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, 1960-tal, rektangulärt med räfflade sidor, Gustav VI Adolfs förgyllda spegelmonogram under kunglig krona, 9,5x7,8 cm, vikt 134 g

Gåva av kung Gustav VI Adolf.

739597

2020-03-01