Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för 2 ljus vardera, barockstil, höjd 24,5 cm

Mindre bucklor

739616

2020-02-20