Verandagrupp rotting
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VERANDAGRUPP, rotting, 6 dlr, 1970-tal, rotting och bambu, bestående av 5 st fåtöljer, samt bord, sitthöjd ca 31, mått bord ca höjd 55, diameter 100 cm. Saknar kuddar men sittunderlägg medföljer.
Bruksslitage
739619
2020-02-21