Verandagrupp rotting

Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting
Verandagrupp rotting

Klubbat för:

5 200 SEK

6 000 SEK

VERANDAGRUPP, rotting, 6 dlr, 1970-tal, rotting och bambu, bestående av 5 st fåtöljer, samt bord, sitthöjd ca 31, mått bord ca höjd 55, diameter 100 cm. Saknar kuddar men sittunderlägg medföljer.

Bruksslitage

739619

2020-02-21