Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, mitten av 1900-talet, rokokostil, träskuren samt förgylld dekor, genombrutet krön, mått ca 110x50 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken

739620

2020-02-25