Thor Fagerkvist oljemålning

Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Skomakarfrun", signerad och daterad Thor 13, olja på duk, 60x60 cm

Färgbortfall

739641

2020-02-19