Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STURE JOHANNESSON (1935-2018): "Ying & Yang", signerad och daterad Sture Johannesson 1974, numrerad 5/35, bladmått 56x76 cm
739655
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här