Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
VASER, SNUSFLASOR, URNA, mm, 14 dlr, Kina, 1800/1900-tal, porslin, höjd ca 2,5-21 cm
Enstaka nagg, en flaska med saknar propp, en burk saknar lock
739666
2020-02-19