Vas och skålar Kina

Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina
Vas och skålar Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

VASER, SNUSFLASOR, URNA, mm, 14 dlr, Kina, 1800/1900-tal, porslin, höjd ca 2,5-21 cm

Enstaka nagg, en flaska med saknar propp, en burk saknar lock

739666

2020-02-19