Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JASPER MORRISON, ´´Trattoria", stolar, 6 st., Magis, 2000-tal, stomme av mörkbetsad bok, rygg och sits av blåfärgad plast, sitthöjd ca 46 cm
Slitage
739669
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här