Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/054, brons, sockel av marmor, total höjd ca 19 cm
739677
2020-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här