Nils Lind oljemålning

Nils Lind oljemålning
Nils Lind oljemålning
Nils Lind oljemålning
Nils Lind oljemålning
Nils Lind oljemålning
Nils Lind oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

NILS LIND (1892-1895): Blomsterstilleben, signerad och daterad Nisse Lind -43, olja på duk, ca 50x40 cm

739679

2020-03-01