Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Motiv med Slussen, Stockholm, signerad och daterad Edgar Wallin 1946, olja på pannå, ca 37x54 cm
739690
2020-03-01