Skolbänk

Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk
Skolbänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKOLBÄNK, 1900-talets mitt, furu, ca 55x65 cm, höjd 74

Bruksslitage, repor

739699

2020-02-25