Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): "Wild M. Morning", signerad J. Herbert Snell, olja på duk uppfordrad på pappannå, ca 29x43 cm
Krackelering
739705
2020-02-22