Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, sekelskifte 1900, hänklar i mässing med höjd ca 60 cm

Bruksslitage/ mindre bucklor

739709

2020-02-25