Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAMLIN, Yngve (född 1926): Figurkomposition, signerad o daterad Gamlin -49, blandteknik, ca 27x21 cm
739713
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här