Harlad Lyth

Harlad Lyth
Harlad Lyth
Harlad Lyth
Harlad Lyth

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad och daterad H A Lyth -57 Lyth, kolteckning, bladmått ca 30x37 cm
Fuktskador

739722

2020-03-01