Matbord Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matsalsbord, bordets höjd ca 74, 140x100 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 medföljer

Bruksslitage, ytskador

739727

2020-02-19