Sideboard 1960-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, uppsats med skjutdörrar i glas, nyckebussningar i mässing, skyltmärkt Tibro, höjd ca 111, 175x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
739744
2020-02-19