Byrå senempire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 89, 92x47cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador och torrsprickor
739747
2020-02-19