Byrå senempire

Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 89, 92x47cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador och torrsprickor

739747

2020-02-19