Taburett Karl Johan-stil
Valmis
2020-02-19
739750
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TABURETT, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 51 cm
Brukslitage