Taburett Karl Johan-stil

Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil
Taburett Karl Johan-stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, stoppad sits, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 51 cm

Brukslitage

739750

2020-02-19