Tulwar

Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TULWAR, 3 st., indiska, järnfästen, böjda resp. rak klinga, läder resp. textilklädda baljor, längd ca 89-96 cm

Slitage och rost, en baljor med skador

739753

2020-02-22