Vedlår 1800-tal

Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal
Vedlår 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VEDLÅR trol norrländsk, 1800-tal, bemålat furu, höjd ca 114 cm, 121x42 cm

slitage, kompletterat, front lös

739762

2020-03-05