Porslin Kina 1800-tal
Closed
2020-02-22
739777
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TEKANNA, FAT, KAFFEKOPP, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, Kanton och underglasyrblått, höjd ca 5-16 cm
Nagg