Bäckström Claes akvareller

Bäckström Claes akvareller
Bäckström Claes akvareller
Bäckström Claes akvareller
Bäckström Claes akvareller

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BÄCKSTRÖM, CLAES (född 1927): 2 st akvareller Bokomslag till "Min bror Fredrik" av Ann-Marie Falk" samt bokomslag till "Lisbeth", den ena signerad Claes B

739785

2020-02-26