Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BÄCKSTRÖM, CLAES (född 1927): 2 st akvareller Bokomslag till "Min bror Fredrik" av Ann-Marie Falk" samt bokomslag till "Lisbeth", den ena signerad Claes B
739785
2020-02-26