Frans Wilhelm Odelmark
Closed
2020-02-19
739789
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Sydländsk bysbild, signerad FW Odelmark, akvarell, ca 36x27 cm