Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 6/15, bladmått ca x60,5x42,5 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

739809

2020-02-26