Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 6/15, bladmått ca x60,5x42,5 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
739809
2020-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner