Klubbat för:
45 EUR
Utropspris
150 EUR
VASER, 3 st, Royal Copenhagen Danmark porslin 1900-talets andra hälft, numrerade 4570, 2809/235, 2887/88-5, höjd 13-17 cm.
739819
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här