Champangekylare i silver
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CG HALLBERG, Stockholm, champangekylare silver, invändigt förgylld, fullstämplad samt bär gravyr, O7 (tillverkad 1916), vikt ca 1400 gram, höjd ca 22,5 cm, diam ca 28,5 cm
bruksslitage samt mindre buckla
739820
2020-02-26