Champangekylare i silver

Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver
Champangekylare i silver

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CG HALLBERG, Stockholm, champangekylare silver, invändigt förgylld, fullstämplad samt bär gravyr, O7 (tillverkad 1916), vikt ca 1400 gram, höjd ca 22,5 cm, diam ca 28,5 cm

bruksslitage samt mindre buckla

739820

2020-02-26