Klubbat för:
7 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Sommarbukett", signerad, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 73x54 cm
Zustandsbeschreibung
739821
2020-02-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner