Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Sommarbukett", signerad, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 73x54 cm

Zustandsbeschreibung

739821

2020-02-19