Krögarhuset koppar

Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

KRÖGARHUSET, 7 delar, koppar samt mässingshandtag, stämplade, bestående av fiskgryta, karotter, pannor

Smärre slitage

739834

2020-02-26