Lockurna Kina 1800-tal

Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal
Lockurna Kina 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, Kangxistil, dekor i underglasyrblått, höjd ca 50 cm

Krackelering/glasyrsprickor, nagg, locket senare,

739850

2020-02-24