Figurin Italien

Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien
Figurin Italien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURIN, Irländsk Setter, glaserad keramik, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 71 cm.

Lagningar på två ben/tassar, mindre nagg.

739853

2020-02-19