Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, förkromad metall, klotformad opak glaskupa, höjd ca 90 cm.
Sedvanligt slitage, ej funktionstetsad.
739870
2020-02-28