Oidentifierad konstnär bronsbyst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bronsbyst, signerad och daterad 1956, okänd porträttering, höjd ca 38, djup ca 25

Smärre ärgning

739902

2020-02-26