Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, empirestil, 1900-tal, mässing, delvis patinerad, förgylld fackla, för tre ljus, höjd inkl kedjor ca 50 cm

Smärre ytslitage

739907

2020-02-22