Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, empirestil, 1900-tal, mässing, delvis patinerad, förgylld fackla, för tre ljus, höjd inkl kedjor ca 50 cm
Smärre ytslitage
739907
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här