Collier med hänge
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), collier och hänge, sterlingsilver, med lila emaljdekor, David Andersen, Oslo, 1960/79-tal, monogramsignerad, INV B:S:O hängets höjd ca 6 cm, collier diameter ca 12 cm, totalvikt ca 26 g, etui medföljer
739913
2020-02-25