Collier med hänge

Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge
Collier med hänge

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJØRN SIGURD ØSTERN (Norge, född 1935), collier och hänge, sterlingsilver, med lila emaljdekor, David Andersen, Oslo, 1960/79-tal, monogramsignerad, INV B:S:O hängets höjd ca 6 cm, collier diameter ca 12 cm, totalvikt ca 26 g, etui medföljer

739913

2020-02-25