Gunnar Wiberg

Gunnar Wiberg
Gunnar Wiberg
Gunnar Wiberg
Gunnar Wiberg
Gunnar Wiberg
Gunnar Wiberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIBERG, Gunnar (1894-1969): kustmotiv, signerad Wiberg, olja på duk, ca 40x32 cm

739960

2020-02-25