Övningsfloretter

Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter
Övningsfloretter

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

ÖVNINGSFLORETTER (2), 1800-talets slut, kavel i trä samt läder, längd ca 102 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

739964

2020-02-26