Taklampa ljuslykta mässing

Taklampa ljuslykta mässing
Taklampa ljuslykta mässing
Taklampa ljuslykta mässing
Taklampa ljuslykta mässing
Taklampa ljuslykta mässing
Taklampa ljuslykta mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, fyra ljuspunkter, skärmar i rökfärgat glas höjd exkl. kedja ca 40, diameter ca 23 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

739965

2020-02-20