Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS och SKÅLAR, (5) Kina, 1900-tal, vas med dekor i bl a underglsyrblått med senare sockel i trä skålar samt fat med dekor i emaljfärger, vasens höjd ca 28 cm
Slitage
739968
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här