Vas och skålar

Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar
Vas och skålar

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VAS och SKÅLAR, (5) Kina, 1900-tal, vas med dekor i bl a underglsyrblått med senare sockel i trä skålar samt fat med dekor i emaljfärger, vasens höjd ca 28 cm

Kuntoraportti

Slitage

739968

Päivämäärä:

2020-02-27