Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, Fritz Hansen, bord "Superellips", fyra spännben i förkromad metall, etikettmärkt, höjd ca 71, 180x120 cm
Slitage/ytskador
740022
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här