Ampel
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AMPEL, Louise XVI-stil, 1800-talets slut, troligen fransk, frostade glaskupor med dekor i form av stjärnor, bronserad stomme, höjd ca 75 cm
Glaskupor med nagg, skruv saknas, omdragen el
740034
2020-02-20