Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AMPEL, Louise XVI-stil, 1800-talets slut, troligen fransk, frostade glaskupor med dekor i form av stjärnor, bronserad stomme, höjd ca 75 cm

Glaskupor med nagg, skruv saknas, omdragen el

740034

2020-02-20