Bälte
2020-02-20
740056
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄLTE, filigranarbete, gul- och vitmetall, dekor med glasfluss i olika färger, framtill med dekor av 3 hängande kedjor, omkring 1900-tal, längd 45 cm
Skador, dekorer saknas delvis