Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN JACOBSON (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan John Jacobson -90, blandteknik på pannå, ca 140x80 cm
Ojämna blekningar, fläckar i bilden.
740060
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här